Přihlásit

Košík je prázdný.

CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v lampičce FHD 40 WiFi

Skrytá FULL HD WiFi kamera CEL-TEC FHD 40 WiFi ukrytá ve stolní LED lampičce s otočnou čočkou o 330°. Online přenos skrze mobilní aplikaci, detekce pohybu, manuální spuštění záznamu, diktafon, fotografie, microSD až 128GB, neviditelný přísvit, různé barvy a intenzity svícení. Zařízení lze velmi dobře využít také jako dětskou chůvičku.

CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v lampičce FHD 40 WiFi

Výrobce: CEL-TEC

Dostupnost: Nedostupné

Katalog. č.: 1809-001

Záruka (v měsících): 24

CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v lampičce FHD 40 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v lampičce FHD 40 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v lampičce FHD 40 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v lampičce FHD 40 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v lampičce FHD 40 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v lampičce FHD 40 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v lampičce FHD 40 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v lampičce FHD 40 WiFi CEL-TEC otočná IP kamera skrytá v lampičce FHD 40 WiFi


Skrytá FULL HD WiFi kamera CEL-TEC FHD 40 WiFi ukrytá ve stolní LED lampičce s otočnou čočkou o 330°. Online přenos skrze mobilní aplikaci, detekce pohybu, manuální spuštění záznamu, diktafon, fotografie, microSD až 128GB, neviditelný přísvit, různé barvy a intenzity svícení. Zařízení lze velmi dobře využít také jako dětskou chůvičku.

cel-banner

Klíčové vlastnosti CEL-TEC FHD 40 WiFi:

 2.0 Mpx čočka - FULL HD (1920x1080) rozlišení videa
 Živý přenos videa - náhled pomocí aplikace pro Anroid a iOS
 Otočná čočka o 330°
 Neviditelný noční přísvit s dosahem 3m
 Obousměrné audio
 Ovládání barvy světla a intenzity pomocí aplikace v telefonu
 Nahrávání na detekci pohybu a okamžité notifikace v telefonu
 Podpora až 128GB microSD karet

cel-banner2

APLIKACE PRO CHYTRÉ TELEFONY
Aplikace Pro iCam je volně přístupná pro chytré telefony využívající Android nebo iOS. Pomocí aplikace lze snadno nastavit veškeré parametry kamery, sledovat živý obraz, otáčet čočkou o 330° nebo např. stahovat soubory a prohlížet obsah microSD karty. Mimo funkce kamery umožňuje aplikace ovládání lampičky, jako je barva osvětlení, intenzita světla nebo zhasnutí/rozsvícení. Kameru tak lze sledovat kdykoliv a kdekoliv, kde budete mít připojení k internetu (v místě intalace je nutné mít WiFi síť).

cel-banner5
FULL HD ROZLIŠENÍ
Kvalitní 2.0 Mpx CMOS senzor vytváří krásně ostré video v rozlišení 1920x1080 a téměř okamžitě se přizpůsobuje změnám světel. Čočka zabírá prostor v úhlu 90° a lze ji horizontálně otáčet o 330°, vašemu zraku tak neunikne jediný prostor v místnosti. Díky neviditelnému přísvitu není navíc problém rozpoznat osobu na vzdálenost 3 metry.

ČASOVÁ ZNÁMKA V OBRAZE
Pokud je potřeba použít záznamy jako důkaz, je samozřejmě nesmírně důležité, aby bylo jasně patrné, kdy byly pořízeny. Proto lze zapnout zobrazení aktuální data a času v rohu záznamů.

DETEKCE POHYBU
Neméně důležitou funkcí u skrytých kamer je záznam při detekci pohybu. Výhodou našich WiFi kamer je navíc okamžité upozornění na mobilní telefon při zaznamenání pohybu. Automatické spuštění záznamu a uložení na microSD kartu je samozřejmostí.

cel-banner8-

PODPORA AŽ 128GB MICROSD
Kamera v lampičce CEL-TEC FHD 40 WiFi vyniká také v podpoře microSD karet až do velikosti 128GB, což je dostatek prostoru pro více než 100 hodin (> 4 dny) záznamu. V případě potřeby lze zapnout záznam do smyčky, kdy kamera při zaplnění karty začne přemazávat nejstarší pořízené záznamy.

Technické parametry:
 Čočka: OV9712, otočná o 330°
 Úhel záběru: 90°
 Senzor: 2.0 Mpx CMOS
 Chipset: Hi3518E V200
 Video rozlišení: 1920x1080, 25 fps
 Komprese: H.264
 Noční přísvit: neviditelný až na 3 metry
 Paměť: microSD až 128 GB
 Datová náročnost: 1 minuta = cca 18MB, 56 minut = 1 GB
 Aplikace: pro Android a iOS
 Rozměry: 9 x 9 x 11 cm mm

Související zboží:

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace