Toaletní Taška S Mapou Světa

Toaletní taška s mapou světa

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Koupelna
Dodavatel:Kokiska
Cena:669 Kč
Toaletní taška s mapou světa 5 (100%) 19 hodnocení

Tato toaletní taška je jako dělaná na vaše toulky světem! Ať už cestujete za prací nebo na dovolenou, taška na toaletní potřeby je vždy nutností. Tahle má ideální velikost, aby se Vám do ní vešlo všechno potřebné, ale zároveň nezabrala půlku kufru, a zip Vám udrží všechny věci pohromadě. A navíc se neztratíte, na obou stranách má totiž obrázek mapy světa! To vše z ní činí jedinečný kousek, který si oblíbí dámy i pánové. Detailní popis Rozměry: 25 x 16 x 9 cm Materiál : omyvatelné PVC Obsah balení 1 x Toaletní taška s mapou světa


 • Dávkovač mýdla Soap Dispenser
  Dávkovač mýdla Soap Dispenser

  Řada Cosmopolitan je pečlivým vyvážením designu a funkcionality. Její styl je perfektní pro moderní koupelny, ve kterých geometrické tvary..

  3249.00 Kč
 • Dávkovač mýdla METALIA 12 0255,0
  Dávkovač mýdla METALIA 12 0255,0

  METALIA je tradiční značka českých koupelnových doplňků, které přinášejí do každé koupelny dokonalé pohodlí, funkčnost a..

  942.35 Kč
 • Compactor Edge RAN9656
  Compactor Edge RAN9656

  Dvojitý dávkovač mýdla, šampónu nebo desinfekce značky Compactor snadno připevníte na stěnu i bez vrtání. K přichycení na stěnu..

  1499 Kč
 • Compactor Duo RAN6016
  Compactor Duo RAN6016

  Dvojitý dávkovač mýdla, šampónu nebo desinfekce značky Compactor snadno připevníte na hladkou stěnu i bez vrtání. K přichycení na stěnu..

  999 KčVybavení pro: Dávkovače mýdla? V sekci dům a zahrada | koupelna | koupelnové doplňky je možné objevit toaletní taška s mapou světa!
© 2021 Kontakt