Přihlásit

Košík je prázdný.

Invoxia GPS Tracker – GPS lokátor

Přijímač GPS Tracker využijete v mnoha situacích. Bez použití mobilní sítě, spárovaný s aplikací se stane strážcem vašich zavazadel a blízkých. Detaily o poloze předmětu uvidíte, i když se bude tracker pohybovat v uzavřené budově. Vše uvidíte na detailní mapě s popisky.

Invoxia GPS Tracker – GPS lokátor

Výrobce: Invoxia

Dostupnost: Nedostupné

Katalog. č.: IX-LWT1-IVX-001

Záruka (v měsících): 24

Invoxia GPS Tracker – GPS lokátor Invoxia GPS Tracker – GPS lokátor Invoxia GPS Tracker – GPS lokátor Invoxia GPS Tracker – GPS lokátor Invoxia GPS Tracker – GPS lokátor Invoxia GPS Tracker – GPS lokátor Invoxia GPS Tracker – GPS lokátor Invoxia GPS Tracker – GPS lokátor Invoxia GPS Tracker – GPS lokátor


Jak GPS lokátor Invoxia funguje?

V aplikaci si můžete nadefinovat bezpečnostní zóny a související oznámení při jejím překročení. Zároveň můžete živě sledovat trasu lokátoru, včetně podrobných detailů, jako je například čas, rychlost nebo způsob dopravy. Dosah ve volném terénu je až 40 km. V příměstském prostředí 15 km a ve městě 2,5 km a samozřejmostí je plně zabezpečený komunikační kanál.

Diskrétní tracker se hodí do jakýchkoliv situací. Využijete ho během cestování ve vaší tašce, můžete ho umístit pod sedadlo skútru, do auta, kabelky nebo dětského batohu. Ať už jste zapomnětliví nebo se často pohybujete v hustě zalidněných místech, budete mít o všem přehled díky aplikaci ve vašem chytrém telefonu.

GPS Tracker vydrží na jedno nabití až 6 měsíců v závislosti na intenzitě používání. Jakmile klesne nabití baterie pod 20% objeví se notifikace v aplikaci. Tracker se nabíjí méně než hodinu přes microUSB kabel, který je součástí balení.

GPS Tracker – lokalizace zavazadel

Provoz lokátoru v síti Sigfox

Na rozdíl od jiných GPS lokátorů nepotřebujete k provozu síť mobilního operátora – k dispozici je vám nízkonapěťová síť Sigfox s plným pokrytím v České republice a na Slovensku (informace o pokrytí v dalších zemích najdete na stránkách poskytovatele Sigfox).

Cena GPS Trackeru zahrnuje využívání sítě Sigfox po dobu 3 let. Následně stojí přístup ke službě 9.99 € ročně. Předplatné si zajistíte prostřednictvím aplikace.

Invoxia GPS Tracker sleduje auta a motorky


Aplikace Invoxia GPS:
aplikace pro Invoxia GPS Tracker
Aplikace Invoxia GPS zdarma pro iOS (od verze 10.0) a Android (od verze 5.0). Aplikace zahrnuje 2 režimy sledování s intervaly 5 a 10 minut. Upozorní vás na vybíjející se baterii a umožní vám předplatit užívání sítě po vypršení tříleté lhůty.


Vlastnosti:
 IoT GPS lokátor
 Nevyužívá mobilní sítě
 Bez omezení vzdálenosti v závislosti na pokrytí
 Funování v síti Sigfox po dobu 3 let v ceně
 Rozměry 105 x 27 x 9.5 mm, váha 30 g
 Dosah až 40 km, v příměstském prostředí 15 km, ve městě 2,5 km
 Frekvence sledování 5 nebo 10 minut
 Využívá zabezpečený komunikační kanál
 Lokalizace v exteriéru i v interiérech díky kombinaci GPS a WiFi lokalizace sítě
 Elegantní design – hliníkové pouzdro s koženým poutkem
 Výdrž na jedno nabití až 6 měsíců
 Nabití do 1 hodiny


Obsah balení:
 Invoxia GPS Tracker
 Nabíjecí microUSB kabel
 Manuál

Více o síti Sigfox – reportáž světchytře.cz

Videa:
Recenze Invoxia GPS Trackeru


Představení GPS lokátoru

Invoxia je světovým lídrem v oblasti návrhu a vývoje telekomunikačních produktů, reproduktorů a připojitelných zařízení. Invoxia je známá díky své jedinečné pokročilé technologii In Vivo Acoustic®, která nabízí řadu špičkových konferenčních telefonů s vynikajícími schopnostmi zvukového a hlasového záznamu. Společnost byla založena ve Francii v roce 2010. Aktuálně má pobočky v USA, Švýcarsku a Číně.

 


Videa ke zboží

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace